HTML5 тест швидкості Інтернет з'єднання


HTML5 Speedtest

Download
Мбіт/c
--
Max: --
Min: --
Upload
Мбіт/c
--
Max: --
Min: --
PING
--
мс
CDN ...
IP адреса 44.210.151.5
ОС ...
Браузер ...
Місцезнаходження ...
Провайдер ...

Останні виміри


Час Download, Мбіт/c Upload, Мбіт/c Ping, мс Провайдер

Розділ для розробників


Speedtest API

Повнофункціональна версія Speedtest API для вашого сайту

Speedtest Popup

Спрощена версія Speedtest API для вашого сайту

Email API

Перевірка існування email адреси

GeoIP API

Отримання інформації про місцезнаходження IP адреси

Provider API

Отримання інформації про приналежність IP адреси

Hosting API

Отримання інформації про хостинг провайдера сайту

Поширені запитання


Що таке тест швидкості Інтернет-з'єднання?

Тест швидкості Інтернет-з'єднання — це тест для вимірювання швидкості передачі даних. Це кількість переданих біт інформації за секунду (вимірюється в кілобітах в секунду Кбіт/с, мегабітах в секунду Мбіт/с або гігабітах в секунду Гбіт/с). Висока швидкість підключення — найважливіший фактор, який забезпечує комфортну роботу у Всесвітній мережі. Тому швидкість Інтернету цікавить не тільки професіоналів, а й будь-якого користувача.

Як вимірюється швидкість Інтернет-з'єднання?

Швидкість Інтернет-з'єднання вимірюється шляхом передачі певної кількості інформації на сайт сервісу з Вашого комп'ютера і так само в зворотному напрямку. При цьому обчислюється середня швидкість передачі інформації за одиницю часу. Для максимально точного результату рекомендується на час тесту відключити програми для скачування файлів (emule, flashget, bittorrent і т.п.), Інтернет-радіо, email-клієнти, IRC, ICQ, Google Talk та інші програми, які використовують Інтернет-трафік. В ідеалі краще повторити тест кілька разів і порівняти отримані дані.

Які API ми пропонуємо?

Наш API створений як загальнодоступний ресурс. Для інтеграції даного сервісу зі своїми проектами ми пропонуємо Вам один з наступних API:

Ліміт кількості запитів до кожного із сервісів складає не більше 10 запитів з однієї IP адреси протягом доби.

Від чого залежить швидкість Інтернет-з'єднання?

Швидкість Інтернет-підключення залежить від безлічі факторів. Це вид лінії зв'язку (оптоволоконні лінії зв'язку, кабельні лінії зв'язку і т.д.), Інтернет-провайдера, завантаженості мережі (кількість відвідувачів на даний момент). Один і той же провайдер в різний час доби, може показати різні результати. Якщо отримана в результаті тесту швидкість відхиляється від заявленої провайдером на величину більшу, ніж 10%, ймовірні проблеми мережі, наприклад, аварія на магістралях і основних маршрутизаторах. Якщо це сталося, просто повторіть тест через деякий час.

Що робити якщо результат нижче, ніж обіцяє провайдер?

Якщо тест швидкості Інтернету показав результат, нижче ніж обіцяє провайдер, не варто гарячкувати. Швидкість Інтернету може бути нижче, і через погані налаштування вашого комп'ютера, наявності у вас програм, які постійно використовують Інтернет трафік, або навіть вірусу. Також потрібно брати до уваги, що різні сайти, знаходяться на різних серверних майданчиках, і якщо ваш провайдер забезпечує гарну швидкість з'єднання з якимось певним сайтом, то це не означає що, слід очікувати такої ж швидкості при з'єднанні з іншим сайтом, який, можливо, розташований на застарілому хостингу.

Що таке Cross-origin resource sharing (CORS)?

Суть технології CORS досить проста, вона дозволяє надати веб-сторінці доступ до ресурсів іншого домену. Наприклад, є домен А (MYSPEED.today), бажаючий завантажити ресурси з сервера Z (сервер Інтернет-провайдера). Для того щоб це стало можливим, веб-серверу Z, який віддає контент, досить вказати в заголовку відповіді Access-Control-Allow-Origin довірений домен A. Тоді для сторінок цього домену, обмеження принципу однакового джерела на запитувані сторінки, не діятимуть. Після цього сторінки сервера A зможуть завантажувати контент з сервера Z.